Polaganje u
klubu za niže
učeničke
pojaseve
21.03.2024.
21.03.2024. u
našemu Klubu se
održalo
polaganje za
niže učeničke
pojaseve, ovim
pute čestitamo
svim kandidatima
koji su
pristupili
ispitu i
uspješno
položili isti!!!
Feniks Budo
sport kup 2024.
16.03.2024.
održan je Feniks
Budo sport kup
ujedno i
kriterijski
turnir za
reprezentaciju
Hrvatske u
formama , na
istom
je nastupilo 780
natjecatelja u
disciplinama
kick, sportska
borba i forme
u kojima su naši
Masteri
nastupili i
osvojili
sljedeći
plasman:
1.MJESTO
2.MJESTO
3.MJESTO
Nika Štampar
Lana Prđun Ana Luna Budić
Mješani par:
Duje Šut-Lana Prđun
Naš Luka Gavran
je bio u
svojstvu suca na
disciplini
borbe.
Pantera open
2024.
Proteklog
vikenda
10.03.2024. naš
član kluba Luka
Gavran je po
prvi puta
odradio svoje
suđenje u
borbama
pa mu ovim
putem u
budućnosti
želimo uspješnu
karijeru u tom
polju
Taekwondo-a!!!
Dodjela
priznanja za
ostvaren
rezultat u 2023.
05.03.2024. u
klubu se održalo
svečano
dodjeljivanje
priznanja u
obliku pehara
najboljim
natjecateljima
koji su
ostvarili
najbolje
rezultate na
natjecanjima u
2023. ujedno smo
dodjelili i
nagrade ostalim
natjecateljima
Kluba koji su
od+stvarili
rezultate i na
taj način
doprinjeli
razvitku i
popularnosti
kluba. najbolje
rezultate u
protekloj godini
ostvarili su:
1.mjesto u
poretku Nika
Štampar
2.mjesto u
poretku Ema
Pecoja
3.mjesto u
poretku David
Jakovljević
3.mjesto u
poretku Lana
Prđun
18.02.2024.
PRVENSTVO
HRVATSKE U
FORMAMA
18.02.2024.
održano je
prvenstvo
Hrvatske u
formama
organizator HTS
i domaćin TK
Zaprešić na
kojem je
nastupilo 263
natjecatelja iz
29 klubova. Ovim
putem
zahvaljujemo
svim Masterima
koji su
nastupili na
prvenstvu
te svojim
nastupom
promovirali klub
u najboljem
svijetlu.
Čestitamo svima
na odličnim
nastupima bez
obzira na
osvojenu medalju
ili ne na
izuzetno jakom
turniru, a
osvojili smo tri
zlata i jednu
broncu.Naš
Valentino je na
turniru
bio u ulozi
suca.
1.MJESTO
3.MJESTO
Nika Štampar
Ema Pecoja
Lana Prđun
Mješani par:
Lana Prđun-Duje
Šut TK Marjan
Tk Master je
ekipno osvojilo
u
ml.kadetkinjama
1.mjesto dok je
u kategoriji
seniorki osvojio
ekipno 2.mjesto.
Prvenstvo grada
Zagreba
28.01.2024.
Odmah nakon
ispita za crne
pojaseve
28.01.2024.
održano je
Prvenstvo grada
Zagreba u
organizaciji
ZTS-a i domaćina
TK Susedgrad
Sokol na kojem
je nastupilo oko
520 natjecatelja
u više
disciplina dok
su Masteri
nastupili u
disciplini
formi u
konkurenciji 130
prijavljenih
natjecatelja.
Osvojili smo tri
zlata jedno
srebro i jednu
broncu kako
slijedi:
1.MJESTO
2.MJESTO
3.MJESTO
Nika Štampar
Ana Luna Budić
Ema Pecoja
Lana Prđun
Mješani par:
Jurica
Vipel-Lana Prđun
Želimo pohvaliti
na nastupu i
ostale članove
koji su
nastupili i
borili se ali
ovaj puta nisu
uspjeli osvojiti
medalju : Marina
Perić,
Nikol Bračić i
Ana Mrvelj koje
su po prvi puta
nastupale, Nika
Jurić, Matej
Gavran i Karlo
vipel.
Ujedno čestitano
Valentino Prđun
na uspješnom
suđenju u novoj
klasi.
Ispit za crne
pojaseve HTS-a
27.01.2024.
27.01.2024. u
organizaciji
HTS-a održan je
ispit za
majstorska
zavanja crne
pojaseve u
zagrebačkim
Gajnicama na
koji
je pristupilo
100 tijnjak
kandidata među
kojim i naš
kandidat
Valentino Prđun
koji je
pristupio ispitu
za majstorsko
zvanje
5.DAN. ispitnu
komisiju
sačinjavali su:
Viktor Romančuk
7.DAN, Anton
Maras 7.DAN,
Mladen Uskok
7.DAN,
Jurj Kralj
6.DAN, Anđelko
Vučenik 8.DAN te
voditelj ispita
Davor Prđun
7.DAN
Sudački i
trenerski
seminari
19-21.01 2024.
2024.započeli
smo poobičaju sa
seminarima za
suce i trenere
na kojima su
prisustvovali
naši Master za
suce Valentino
Prđun koji je
uspješno položio
višu klasu suca
u formama te je
sad sudac 1
klase, dok je po
prvi puta naš
Luka Gavran
pristupio
seminaru i
ispitu za suca u
formama i
borbama te
uspješno položio
klasu
pripravnika .
Ujedno se održao
i seminar
za trenere po
prvi puta online
preko aplikacije
Simply compite
preko koje je
trener Davor
uspješno obnovio
trenersku
licencu.
|
ČLANOVI KLUBA i
ZNAČAJNI
REZULTAT
U 2023.godini
NIKA ŠTAMPAR
4.
KUP
NAJBOLJI
NATJECATELJ
KLUBA 2023.
1.mj prv ZG
tehnika 2023.
1.mj prv HR
tehnika 2023
1.mj prv OŠ
tehnika 2023
LANA PRĐUN 4.DAN
2.mj prv ZG
tehnika 2023.
2.mj prv ZG
tehnika 2023.PAR
1.mj prv HR
tehnika 2023.PAR
1.mj prv HR
tehnika 2023 TIM
11.mjesto PRV
EUROPE TIM
LUKA GAVRAN
2.DAN
3.mj prv UNIZG
tehnika 2023.
3.mj prv HR
tehnika 2022 TIM
JURICA VIPEL
2.DAN
2.mj prv ZG
tehnika 2022.TIM
3.mj prv HR
tehnika 2022 TIM
KARLO VIPEL
2.DAN
2.mj prv HR
tehnika 2023 TIM
ANA LUNA BUDIĆ
4. KUP
3.mj prv ZG
tehnika 2023
EMA PECOJA 1.KUP
2.mj prv ZG
tehnika 2023.
2.mj prv OŠ ZG
tehnika 2023.
MARINA PERIĆ 4.
KUP
3.mj prv OŠ ZG
tehnika 2023.
DAVID
JAKOVLJEVIĆ 1.
KUP
2.mj prv PRV ZG
tehnika 2023.
MARIJA MERDŽO 6.
KUP
3.mj prv PRV ZG
tehnika 2023.
MATEJ GAVRAN 4.
KUP
2.mj prv PRV ZG
tehnika 2023.
ARHIVA
KLUBA :
2008.
2009.
2010.
2011.
2012.
2013.
2014.2015.
2016.
2017.
2018.
2019.
2020.2021.
2022.2023.
|